Jdi na obsah Jdi na menu
 


A máme tu pár dalších střípků z natáčení Relikvií. Tentokrát se novinka týká Johna Hurta (Ollivander) a Chrise Rankina (Percy).

V případě Chrise Rankina se bude jednat zejména o scénu týkající se návratu nevděčného syna a další momenty s Weasleyovou rodinou.

 

 

Co Chris Rankin prozradil na Twitteru o svém natáčecím dnu:
„Včera odpoledne jsem se naučil, jak správně používat hůlku. Teď už vím, jak útočit i bránit se na 5 způsobů.“

 

A dále něco o Johnu Hurtovi. Ten už svou práci na Relikviích započal před časem a natáčení by mělo probíhat po větší část listopadu. Jedná se zejména o scény pro první část Relikvií.


Na závěr přidávám stručný rozhovor s Johnem Hurtem, který se však spíš týká filmového průmyslu obecně, než samotného Harryho:

Vrátil jste se do posledního dílu Harryho Pottera po dlouhé pauze. Jaký to byl pocit vrátit se zpět?
"Natáčel jsem vlastně jen jeden film, což byl zároveň i můj poslední a nyní se vracím do filmu, který to všechno zakončí. Bude to velká ztráta pro Británii a pro filmové studio přijít o tak velký projekt, ač se nejedná o vyloženě domácí film. Jsem přesvědčen, že pro naše filmová studia je důležité hostit takovéto projekty. 

Harry Potter vlastně není domácím filmem. Dali jsme ho na starosti Warnerům a my tu jen tak sedíme. To mě přímo vytáčí. Úplně jsme navíc ztratili schopnost dělat středně-rozpočtové filmy. Zajímavé je též sledovat kolik peněz je vynakládáno na Harryho Pottera. Přijde mi to absurdní. Už si připadám jak v Hollywoodu. Podívám se kolem sebe a vidím 3 kostýmy, přičemž je velmi pravděpodobné, že žádný z nich nebude nošen. Poslouží jen jako rekvizity. Je to strašné plýtvání penězi."

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář