Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznáváte vůbec herce z HP série i v jiných filmech? Víte v čem hráli, hrají nebo budou hrát? Minulost a přítomnost si musíte zjistit sami, protože to bychom tu byli skutečně dlouho, ale na budoucnost se rádi podíváme společně s Vámi. Jaké filmy chystají herci Alan Rickman, Michael Gambon, Dan Radcliffe, Tom Felton nebo režiséři Columbus, Cuaron a Newell? Vše zjistíte právě teď.
 
Daniel Radcliffe (Harry) - Představitel Harryho Pottera prozatím plánuje pouze film The Journey Is the Destination, který by se na světlo světa měl dostat v roce 2011.
Alan Rickman (Snape) - Alana uvidíme ve filmech Alenka v říši divů (2010, společně s Carterovou a Spallem) a The Villa Golitsyn (2010).
Maggie Smith (McGonagallová) - Herečka hrající profesorku McGonagallovou bude letos viděna pouze ve filmu Chůva Nanny McPhee 2 (společně s Thompsonovou a Fiennesem).
Imelda Staunton (Umbridgeová) - Imeldu (společně s Broadbentem a Bradleym) uvidíme ve filmu, který ještě nemá oficiální název, ale prozatím se mu přezdívá 'Nepojmenovaný projekt Mike Leigha'.
Jim Broadbent (Křiklan) - Jim by měl právě točit ten samý film, jaký točí Imelda Staunton a David Bradley, tedy jakýsi projekt režiséra Mike Leigha. Uvidíme, co se z toho vyvine.
Brendan Gleeson (Moody) - Tohoto herce uvidíme ve filmech Green Zone (2010, společně s Isaacsem), At Swim-Two-Birds (2010) a The Guard (2011).
Michael Gambon (Brumbál) - Pan Gambon má v diáři hned tři filmy - The Book of Eli (2010), The King's Speech (2010, společně s Carterovou a Spallem) a Ivan the Fool (2012).
Robert Pattinson (Diggory) - Herec, kterého proslavila Twilight saga, ale ještě dříve se objevil ve čtvrtém HP filmu. Nyní ho čeká film Remember Me (2010), The Twilight Saga: Eclipse (2010), Unbound Captives (2010) a Bel Ami (2011).
Helen McCrory (Narcissa) - Tato herečka plánuje na rok 2010 film 4.3.2.1 a o rok později The Special Relationship.
Helena Bonham Carter (Bellatrix) - Helen na rok 2010 plánuje filmy Alenka v říši divů, ve kterém se objeví i Alan Rickman a Timothy Spall a film King's Speech, který točí i Michael Gambon a Timothy Spall.
Tom Felton (Draco) - Nadějný herec se objeví ve filmech 16Hrs a Grace and Danger.
Ralph Fiennes (Voldemort) - Ralph má v plánu tyto filmy: Chůva Nanny McPhee 2 (společně se Smithovou aThompsonovou), Souboj Titánů, Cemetery Junction a Coriolanus. Všechny v roce 2010.
Timothy Spall (Červíček) - Filmy Alenka v říši divů (2010, společne s Carterovou a Rickmanem), Jackboots on Whitehall (2010) a King's Speech (2010, společně s Carterovou a Gambonem).
Jason Isaacs (Malfoy) - Jason se objeví ve filmecg Green Zone (společně s Gleesonem), Skeletons a Castlevania: Lords of Shadow. Všechny v roce 2010.
Bonnie Wright (Ginny) - Bonnie nedávno dotočila krátký film Sweat (Geography of the Hapless Heart) - 2010.
Robbie Coltrane (Hagrid) - Robbieho čeká v roce 2010 snímek Sweet Baby Jesus.
Gary Oldman (Sirius) - Gary se upsal filmům The Book of Eli (2010, společně s Gambonem), Easter Sixteen, The Legend of Spyro (2010) a také se šušká o dalším, nepotvrzeném filmu s Batmanem.
David Thewlis (Lupin) - Tento herec se v roce 2010 objeví ve filmech London Boulevard a Mr. Nice.
Emma Thompson (Trelawneyová) - Emma se bohužel v Relikviích neobjeví. Důvod? Prý raději přijala roli ve filmu Chůva Nanny McPhee 2 (2010). Zajímavé je, že ve filmu si zahrají i Smithová a Fiennes a roli v Relikviích bravurně zvládli... Škoda.
David Bradley (Filch) - Stejně jako Stauntonová a Broadbent si pan Bradley zahraje v dosud nepojmenovaném projektu režiséra Mike Leigha.
Toby Jones (Dobby) - Velké množství filmů plánuje herec, který propůjčil hlas domácímu skřítkovi Dobbymu. Na rok 2010 plánuje filmy Sex and Drugs and Rock and Roll, Your Highness, Night Train a Down and Dirty Pictures. Na 2011 je to film The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn.
Bill Nighy (Brousek) - Bill se objeví ve filmech Burke and Hare (2010), Rango (2011) a pokud se tak nakonec stane, v roce 2011 ztvární upíra v Underworld 4.
John Hurt (Ollivander) - Tento herec toho plánuje vskutku nejvíce. V roce 2010 ho v kinech uvidíme hned šestkrát! Brighton Rock, Lou, Tron Legacy, No One Gets Off in This Town a Angel Makers.
 
 
Chris Columbus (HP1,2) - Chris po HP filmech točil jen nízko rozpočtové filmy, nyní však vrací úder. Již tento únor má do kin vtrhnout fantasy film Percy Jackson: Zloděj blesku. Film je, stejně jako HP, také natočen podle knižní ságy a studio zřejmě doufá, že se Chrisovi podaří i z této ságy rozjet hit a šílenství, jako se mu to povedlo před lety s Harrym. Hodně štěstí.
Alfonso Cuarón (HP3) - Tento režisér plánuje na rok 2011 film The Tourist a na rok 2010 film A Boy and His Shoe. Uvidíme, co to bude za projekty.

Mike Newell (HP4) - Pan Newell uvede v květnu tohoto roku do kin dlouho očekávanou adaptaci známé videohry Prince of Persia: Písky času. Snad bude mít film větší grády, než čtvrtá potterovka.

Zdroj: REDUCTO.BLOG.CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář